Chocoa 2020!

Afgelopen weekend waren wij op Chocoa. Vol trots presenteerden wij onze nieuwe verpakking, de tweede batch Kimbiri reep uit Peru en onze nieuwe plannen. Heb je ons gemist? Check de foto’s.

Nieuwe verpakking!

Onze eerste batch van de Kimbiri-reep uit Peru was snel uitverkocht. Het duurde even maar de tweede batch is inmiddels binnen en hij smaakt heerlijk. Romig, pittig en vol aroma. Bij een nieuwe batch hoort natuurlijk ook een nieuwe verpakking. Wat vind jij van de nieuwe verpakking?

Nieuwe plannen!

Wij zitten uiteraard niet stil. We verwachten onze eerste repen uit Ghana en Uganda en ook zijn wij een samenwerkingsverband aangegaan met IJsmanschap en Kumasi. Samen ontwikkelen wij van een heerlijk, eerlijk en vrouwvriendelijk ijsje. Waarover later meer. Op de hoogte blijven? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!