Kom proeven bij het Chocoa festival

Het Chocoa festival draait echt helemaal om smaak. Natuurlijk leer je hier alles over het maken van chocola. Je ontmoet gepassioneerde chocolademakers die bij hun eigen reep een mooi verhaal vertellen. Over duurzaamheid, fair trade of zoals bij Rokbar, over vrouwen in de keten.

Maar je gaat vooral naar het Choco festival om te proeven. De smaak van chocola hangt af van de herkomst van de cacao en onze bonen komen uit Peru. Ze zijn verwerkt door Shattell, een chocolademaker uit Peru die al veel prijzen won. De tweede batch Rokbars uit hun handen is gearriveerd. En die smaakt net even anders dan de eerste batch. Loopt het water je al in de mond? Kom proeven bij onze stand: Beurs van Berlage, Amsterdam. 22 en 23 februari 2020.

Ken jij bedrijven die Rokbar cadeau willen geven aan hun relaties? Wij leveren er een mooi verhaal bij. Klik hier voor meer informatie.